KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 8146536
*
nr 814 6536
Gravyr
Frankrike, motivets mått: 45x53
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 mars 2013
kl 20:22:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/3 18:27:09
1
300 kr
17/3 07:53:52
2
200 kr
17/3 22:45:56
2
400 kr
18/3 07:32:19
1
400 kr
18/3 07:32:50
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyr
-
4157 Etsning
Artur Bengtsson, Riddarhus kanalen. Signerad. Bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:22
-
4232 Etsning
Curt Hamne (f. 1943), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:40
-
4024 Etsning
Hans Wigert (1932-2015), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:45
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:57
-
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:53
-
4044 Etsning
Rimer Cardillo (f. 1944), Uruguay. "Sunflower". Si..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57
*
Gravyr
nr 814 6536
Gravyr
Frankrike, motivets mått: 45x53
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 mars 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/3 18:27:09 | 1 | 300 kr |
17/3 07:53:52 | 2 | 200 kr |
17/3 22:45:56 | 2 | 400 kr |
18/3 07:32:19 | 1 | 400 kr |
18/3 07:32:50 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyr
-
4157 Etsning
Artur Bengtsson, Riddarhus kanalen. Signerad. Bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:22 -
4232 Etsning
Curt Hamne (f. 1943), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:40 -
4024 Etsning
Hans Wigert (1932-2015), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:45
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:57 -
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:53 -
4044 Etsning
Rimer Cardillo (f. 1944), Uruguay. "Sunflower". Si..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57